Gimnazjum nr 2  im. Jana Pawła II  we Wschowie

Start Osiągnięcia

2016/2017

Adrian Chudzik - finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego, tytuł "Kaon" w polsko - ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko"

Paweł Kaczmarek - tytuł "Taon" w polsko - ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko"

Michał Kierul - laureat wojewódzkiego konkursu matematycznego, laureat wojewódzkiego konkursu historycznego, laureat wojewódzkiego konkursu chemicznego, laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego, tytuł "Hiperon Ω" w polsko - ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko"

Rafał Kromoliński - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

Agata Kuliszak - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego,finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego

Julia Rękoś - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

2015/2016

Paulina Filipowska - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Poetycka Wschowa"

Michał Kierul - finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego, finalista wojewódzkiego konkursu historycznego, tytuł "kaon" w polsko - ukraińskim konkursie z fizyki "Lwiątko"

Michał Łączny - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego

Mikołaj Pihil - II miejsce w konkursie recytatorskim "Poetycka Wschowa"

Marta Piotrowska - laureatka II miejsca konkursu piosenki obcojęzycznej "Muzyka nie zna granic" - Leszno 2016; laureatka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE - Sulechów 2016; Złota Półnutka w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca - Częstochowa 2016 oraz Brązowa Nutka za duet z Martą Mika w tym samym festiwalu; finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenkobranie" - Opole 2016

Julia Płociniczak - I miejsce w konkursie fotograficznym "Oko obiektywu na tropie interesujących detali architektonicznych Wschowy i okolic"

2014/2015

Aleksandra Szczęsny - laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego; finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego

Laura Ziętek - III m. w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Skarby przyrody, kultury i tradycji lubuskiej wsi"; laureatka Ogolnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Zapamiętam to..." ogłoszonego przez czasopismo "Victor Gimnazjalista"

Kinga Zubrzycka - II m. w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Pokaż Polskę Europie"

 

2013/2014

Jowita Drzewiecka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Dominik Fic - laureat wojewódzkiego konkursu historycznego; finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego; I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Zuzanna Gadkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Karolina Gomułka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Sebastian Jędrzychowski - II m. w VI Powiatowym Turnieju Strzeleckim (kat. drużynowa)

Joanna Jurkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Adrian Kamieniarz - I m. na Festiwalu Talentów w Siedlnicy

Konrad Kamieniarz - I m. na Festiwalu Talentów w Siedlnicy

Maria Łączna - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Gabriel Maik - finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego

Patrycja Orłowska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Aleksandra Poniży - II m. w VI Powiatowym Turnieju Strzeleckim (kat. drużynowa)

Agnieszka Radajewska - finalistka wojewódzkiego konkursu matematycznego

Natalia Strojwąs - II m. w VI Powiatowym Turnieju Strzeleckim (kat. drużynowa); III m. w VI Powiatowym Turnieju Strzeleckim (kat. indywidualna)

Aleksandra Szczęsny - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Agata Szyszka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Paulina Tempka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Weronika Wasińska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Laura Ziętek - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Policja w obiektywie"

 

2012/2013

Elżbieta Cierniak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Dominik Fic - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Kaja Frankiewicz - finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki; laureatka III miejsca Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenkobranie" Opole 2013

Zuzanna Gadkowska - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Adrian Hrynda - III m. w XVI Ogólnopolskim i IX Międzynarodowym Konkursie Hafciarskim "Igłą malowane"

Oliwia Jakubowska -stypendium artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego; finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2013

Malwina Kuryłło - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Natalia Niewiadomska - laureatka Brązowej Nutki (IIIm.) na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie; laureatka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2013; laureatka I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Młoda Europa" w Kijowie

Jagoda Olejarz - laureatka Srebrnej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie; I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Stambule

Marta Piotrowska - laureatka Brązowej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie; laureatka głównej nagrody dziecięcej FUMKA Ogólnopolskiego Festiwalu FUMA Zielona Góra 2013;

Agnieszka Radajewska - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"

Paulina Tempka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus" pod patronatem Kuratorium Oświaty

Trio "Concoction" (Jagoda Olejarz) - laureat Złotej Nutki (Im.) na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie


2011/2012

Anna Radajewska - finalistka wojewódzkiego konkursu biologicznego

Konrad Królikowski - finalista wojewódzkiego konkursu biologicznego

Szymon Jasiński - finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego

Natalia Niewiadomska - laureatka Brązowej Nutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie, wyróżnienie w półfinale Ogólnopolskiego Festiwalu Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2012

Kaja Frankiewicz - laureatka Srebrnej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie

Jagoda Olejarz - finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki "Pro Arte", wyróżnienie w półfinale Ogólnopolskiego Festiwalu Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2012, I miejsce na Festiwalu Piosenki Angielskiej "Muzyka nie zna granic"

Marta Piotrowska - laureatka Srebrnej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie, wyróżnienie w półfinale Ogólnopolskiego Festiwalu Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2012

Oliwia Jakubowska - laureatka Brązowej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie, II nagroda w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Gwiazdeczka" w Odessie na Ukrainie

Anna Poszelużna - laureatka II miejsca Międzynarodowego Festiwalu Deszcz Gwiazd w Pradze

Joanna Nowaczyk - laureatka III miejsca  Międzynarodowego Festiwalu Deszcz Gwiazd w Pradze

Tercet "Concoction": Anna Poszelużna, Joanna Nowaczyk, Katarzyna Jakubowska - laureat II miejsca Międzynarodowego Festiwalu Deszcz Gwiazd w Pradze

II miejsce w X Memoriale im. Zbigniewa Szadaja w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych w Głogowie

 

2010/2011

Błażej Jasiński - laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego

Maria Kola - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego, finalistka wojewódzkiego konkursu geograficznego, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"

Zuzanna Szcześniewska - I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA", laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego "Świadkowie wiary"

Michał Kwaśniewski - II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA"

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt – Strzelce Krajeńskie 2010

III miejsce drużynowo w Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt – Strzelce Krajeńskie 2010

Izabela Lewicka - II miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym szkół powiatu wschowskiego.

Kacper Oborski - finalista IV Diecezjalnego Konkursu Biblijnego na etapie rejonowym

Joanna Rękoś - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Maria D. Mazzarello w oczach i sercach młodych"

Dagmara Motecha - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Artur Suchanecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Marcin Kaletka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Kamila Mania - tytuł Mistrza Ortografii w Powiatowym Konkursie Ortograficznym 2010/2011

Joanna Nowaczyk - laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Fuma w Zielonej Górze, laureatka Złotej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie, I miejsce na festiwalu piosenki angielskiej "Fly High" w Zielonej Górze

Katarzyna Jakubowska - laureatka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE Sulechów 2011, wyróżnienie na  festiwalu piosenki angielskiej "Fly High" w Zielonej Górze

Anna Poszelużna - główna nagroda Europejskiej Fundacji Młodych Artystów na Ogólnopolskim Festiwalu Fuma w Zielonej Górze, laureatka Srebrnej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie, laureatka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE Sulechów 2011

Jagoda Olejarz - laureatka Złotej Półnutki na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie

Tercet "Concoction": Anna Poszelużna, Joanna Nowaczyk, Katarzyna Jakubowska - laureatki II miejsca (Srebrna Nutka) na Międzynarodowym Festiwalu Majowa Nutka w Częstochowie,

Artur Kołuda - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej Powiatowego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, II miejsce w klasyfikacji drużynowej Powiatowego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Brajan Pietrzak - II miejsce w klasyfikacji drużynowej Powiatowego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Norbert Dembicki - II miejsce w klasyfikacji drużynowej Powiatowego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt – Strzelce Krajeńskie 2010

Brązowy medal drużynowo w  Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt – Strzelce Krajeńskie 2010

Srebrny medal Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt –Łęknica 2011

IV miejsce w  Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Łęknica 2011

IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Chłopców – Sulęcin 2011

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szachach – Sulechów 2011

Dwoje medalistów Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce – Zielona Góra 2011

Półfinał Mistrzostw Województwa w Unihokeju Chłopców – Babimost 2011

Półfinał Mistrzostw Województwa w Unihokeju Dziewcząt – Babimost 2011

Półfinał Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym Chłopców – Drzonków 2011

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

Troje finalistów Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych – Bydgoszcz 2011

Liczne sukcesy w imprezach ogólnopolskich o charakterze masowym

IV miejsce w punktacji łącznej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2010/2011 w kategorii szkół gimnazjalnych


2009/2010

Dominik Derkowski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur"

Mateusz Gbiorczyk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur"

Aleksander Grabka - laureat wojewódzkiego konkursu chemicznego

Hanna Szuman - laureatka wojewódzkiego konkursu biologicznego; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”;

Sandra Podgórna - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego; laureatka ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "EKO PLANETA";

Rafał Matuszczak - Mistrz Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce – Zamość, srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Biegach Górskich, finalista Mistrzostw Europy – Turyn (Włochy),

Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - Trzciel,

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców - Łęknica,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców – Zielona Góra/Słubice,

II miejsce w Gimnazjalnej Lidze LA Chłopców - Szprotawa,

III miejsce Drużynowo w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt - Łęknica,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców - Trzciel,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Dziewcząt - Sulechów,

VII miejsce w Tenisie Stołowym Chłopców - Drzonków,

Anna Poszelużna - finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Wygraj Sukces” Tarnobrzeg 2010; finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki FUMA 2010; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur";

Joanna Nowaczyk - laureatka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „Pro Arte” i ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Fuma”;

Andrzeja Zgóralski - finalista Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Martyna Kąkalec - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Bądźmy świadkami miłości”;

Karolina Wojda - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Bądźmy świadkami miłości";

Paulina Szafrańska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „W mojej młodości staram się być solą ziemi i światłością światła” zorganizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski

 

2008/2009

Natalia Niemiec - laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Aleksander Grabka - laureat wojewódzkiego konkursu chemicznego

Paulina Grycaj - laureatka wojewódzkiego konkursu biologicznego

Szymon Rzepka - laureat wojewódzkiego konkursu historycznego

Paweł Kachel - finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego i fizycznego

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców,

Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,

Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Gimnazjalnej Lidze LA Chłopców,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców,

Drużynowy srebrny medal Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt,

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt,

IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Gimnazjalnej Lidze LA Dziewcząt,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce Dziewcząt,

VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym Chłopców,

7 finalistów Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce i Biegach Przełajowych,

17 medalistów indywidualnych Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce,

 

2007/2008

Miłosz Golik - Mistrz Polski Gimnazjów w Biegach Przełajowych - Kołobrzeg,

Marlena Jon - III miejsce w wojewódzkim konkursie "EKO PLANETA"

Paweł Kachel - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym "Lwiątko" TAON

Rafał Matuszczak - Mistrz Polski w Biegach Przełajowych - Kołobrzeg,

Szymon Rzepka - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego; laureat wojewódzkiego konkursu historycznego "Dzieje oręża polskiego"

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców –Łęknica,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Strzelce Krajeńskie,

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców, 8 medali indywidualnych – Słubice,

VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt - Słubice,

Miłosz Golik medalistą Talent Crossu podczas Mistrzostw Polski J.Mł. w Biegach Przełajowych – Słupsk,

21 finalistów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Lekkiej Atletyce – Słubice,

3 medalistów i 13 finalistów Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych – Wrocław,

9 finalistów Halowych Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce – Cottbus,

Podczas Międzynarodowych Biegów Sylwestrowych w Trzebnicy pozyskaliśmy dla szkoły sprzęt sportowy wartości 1500zł,

Czołowe miejsca na festiwalach w Częstochowie, Tarnobrzegu I miejsce w międzynarodowym festiwalu w Odessie,  występ Marceliny Woźnej w telewizyjnym programie Szansa na sukces.

 

2006/2007

Paweł Kachel - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Kangur"

Szymon Rzepka - laureat wojewódzkiego konkursu historycznego

 

2005/2006

Marta Czarnecka - laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

 

2004/2005

Katarzyna Brach - laureatka wojewódzkiego konkursu chemicznego

Tomasz Krawiec - laureat wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego

Mariusz Michalewicz - laureat wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego

Paweł Rokicki - finalista wojewódzkiego konkursu informatycznego

Damian Twardowski - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego

Zdobycie ponad 30 medali w Mistrzostwach Województwa

Zdobycie tytułu "Szkoła z klasą"

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewczat - Łęknica 2004,

Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Trzciel

V-ce Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Trzciel 2005,

Drużynowe V- ce Mistrzostwo Województwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt Zielona Góra 2005,

Drużynowe V-ce Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców - Łęknica 2004,

III miejsce Drużynowo w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców – Zielona Góra 2005,

4 uczniów uczestniczyło w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce i Biegach Przełajowych – Białystok, Świecie,

12 medali indywidualnych w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce,

8 medali indywidualnych Mistrzostw Makroregionu w Lekkiej Atletyce i Biegach Przełajowych
Szkoła uczestniczyła w ponad 20 imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych o charakterze masowym.

Klub Europejski - wyróżnienie w województwie lubuskim na Regionalnym Zjeździe Szkolnych Klubów Europejskich

 

2003/2004

Kamil Karolczyk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur"

Marcin Maciesza - laureat wojewódzkiego konkursu informatycznego

Ewa Niemiec - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Łukasz Przybylski - II miejsce w Polsce w konkursie "EKO PLANETA"

IV miejsce Szkoły w Mistrzostwach Polski LZS w Biegach Przełajowych – Żerków 2004,

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt – Olbrachcice 2003,

Mistrzostwo Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Trzciel 2004,

Drużynowe Mistrzostwo Województwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt – Słubice/Zielona Góra 2004,

Drużynowe V-ce Mistrzostwo Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców – Słubice/ Zielona Góra,

Drużynowe V-ce Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych Chłopców – Olbrachcice 2003,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Trzciel 2004,

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Chłopców – Nowa Sól 2004,

II miejsce w Samsung Athletic Cup Chłopców – Zielona Góra 2004,

III miejsce w Samsung Athletic Cup Dziewcząt – Zielona Góra 2004,

16 medali Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce – Słubice/Zielona Góra 2004 (Zawadzka Ewa x2, Jurkowska Dominika x2, Bąkiewicz Karolina, Chuchla Anna, Marciniak Małgorzata, Marcinkowska Patrycja, Szcześniewski Miłosz x2, Kargulewicz Artur, Jastrzębski Karol, Jurkowski Rafał, Niepla Dawid, Czarnota Mariusz, Czarnota Dariusz) 

2002/2003

Alicja Bryćko - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Grzegorz Walkowiak - laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego

Krzysztof Wróblewski - laureat ogólnopolskiego konkursu „Europa w szkole”; wyrżnienie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

 

2001/2002

Tomasz Baczyński - laureat wojewódzkiego konkursu matematycznego; wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"

Paulina Drzewicz - finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego

Adrianna Fengler - finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Robert Heinze - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"

Piotr Jurkowski - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego

Natalia Przygoda - finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego

 

2000/2001

Aleksandra Litorowicz - laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Natalia Kasperska - laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim

Tomasz Baczyński - laureat wojewódzkiego konkursu matematycznego

Paulina Bąkiewicz - III miejsce w ogólnopolskim konkursie dla uczniów gimnazjum "Technika wokół nas"

Marta Sosińska - III miejsce w ogólnopolskim konkursie dla uczniów gimnazjum "Technika wokół nas"

Mateusz Stachowiak - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie poezji Karola Wojtyły i Jana Pawła II

Karolina Róg - wyróżnienie w konkursie plastycznym na szczeblu wojewódzkim